دانلود موزیکس

  • تاریخ : ۲۳ام مرداد ۱۳۹۷

در این مطلب از وب سایت دانلود موزیکس، به معرفی و انتشار آلبوم موسیقی متن فیلم از گور برخاسته (The Revenant) با آهنگسازی حرفه ای ریوئیچی ساکاموتو (Ryuichi Sakamoto) پرداخته ایم.

این فیلم سینمایی اثری از کارگردان مکزیکی الخاندرو گونسالس اینیاریتو (Alejandro González Iñárritu) می باشد که در سال ۲۰۱۵ توسط کمپانی فاکس قرن بیستم منتشر شد.

برای مشاهده اطلاعات بیشتر، دانلود و پخش آنلاین در ادامه همراه دانلود موزیکس باشید.

موسیقی متن فیلم از گور برخاسته

از گور برخاسته The Revenant

فیلم سینمایی The Revenant یک اثر حماسی در ژانر درام و مهیج با سبک و سیاق وسترنی می باشد که در سال ۲۰۱۵ با کارگردانی الخاندرو گونسالس اینیاریتو و به نویسندگی مارک ال اسمیت (Mark L. Smith) و گونسالس اینیاریتو روانه سینماها شد.

فیلم The Revenant بر اساس یک رمان با همین نام (از گور برخاسته) به نوشته نویسنده آمریکایی مایکل پانک (Michael Punke) تولید شده است.

این فیلم ماجرای ۴۲ تاجر پوست را بازگو می کند که به خاطر دزدیدن یک دختر سرخ پوست توسط سرخ پوستان تحت تعقیب قرار گرفته و بسیاری از آن ها کشته می شوند.

نقش اول فیلم، لئوناردو دی کاپریو (Leonardo DiCaprio) در نقش یکی از این افراد است که به خاطر حمله سهمگین یک خرس تا سرحد مرگ زخمی می شود. زخم های او آنقدر عمیق هستند که همراهانش امیدی به زنده ماندن او ندارند.

اما بعد از چندین روز مقاومت، او بالاخره نیروی خود را بازیابی می کند و درست مثل مرده ای که زنده شده به زندگی باز می گردد. به همین خاطر اسم فیلم از گور برخاسته نامگذاری شده است.

دیکاپریو بعد از فیلم سینمایی تلقین (Inception) بار دیگر با تام هاردی (Tom Hardy) بازیگر مشهور هالیوود در این فیلم هم‌بازی شده است.

فیلم سینمایی از گور برخاسته نامزد دریافت ۵ جایزه اسکار (برنده ۳ جایزه اسکار) ، نامزد و برنده ۵ جایزه بفتا (BAFTA) ، نامزد و برنده ۳ جایزه گلدن گلوب (Golden Globe) و چندین جایزه فرعی دیگر شده است.

موسیقی متن فیلم از گور برخاسته The Revenant

آهنگساز متبهر و خلاق ژاپنی، آقای ریوئیچی ساکاموتو به همراهی آهنگساز آلمانی آلوا نوتو (Alva Noto) و برایس دسنر (Bryce Dessner) مسئول ساخت آلبوم موسیقی متن فیلم از گور برخاسته بودند.

موسیقی متن فیلم از گور برخاسته شامل ۲۳ قطعه موزیک می باشد که ریوئیچی ساکاموتو در ساخت ۲۰ آهنگ آن نقش داشته است. این آلبوم در سبک موسیقی های کلاسیک و سبک انحصاری Stage & Screen آهنگسازی شده است اما ژانر اصلی این موزیک ها موسیقی آمبینت می باشد.

موسیقی متن فیلم از گور برخاسته